DetayMaxinet Üyeleri Adalet Bekliyor !

26 Mart Tarihi itibariyle Başlayan Süreç Halen Devam Ediyor !

Mart ayı sonu itibariyle Hürriyet gazetesi yazarı Dinçer GÖKÇE'nin  sadece yazı yazmak için ortaya attığı ve 'Sen yat bilgisayarın çalışsın ' şeklinde insanlara duyurduğu alt yapısı algı operasyonu olan ve bu şekilde mağdur edilen detaymaxinet ve üyeleri adeta adalet mücadelesi veriyor. Aslında işin iç yüzü böyle değil ! Google gibi birçok arama motorunda üst sıralara çıkmak isteyen web siteleri belirli bir ücret ödeyerek arama motorlarında daha popüler hale geliyor . Ve tüm dünyada bu iş için yüksek ücretler ödeniyor. İşte DetayMaxinet bu tekeli yıkarak türk halkına uygun fiyatlara bu seo işini sunarak hem katma değerli bir iş yaptı hemde yurt dışında ki firmalara ödenen yüksek tutarlı parayı ülkede tutmuş oldu ! şimdi anlayabildiniz mi olayı ? Yani hiç bir başarı cezasız kalmaz sözü birkez daha vücut bulmuş oldu!

                 Şu anda içerde olan Alper Tetiker , Şeref Yumaklı şimdiye kadar ki tüm açıklamalarında " Devletimize Boynumuz Kıldan İnce " dediler. Ve Çiftlikbank olayında olduğu gibi kaçmadılar. Çünkü SUÇLARI YOKTU !

Kaçadılar ! Göçmediler ! İnsanları Dolandırmadılar !

Kaçadılar ! Göçmediler ! İnsanları Dolandırmadılar !

Şimdiye kadar yani 16 aylık hizmet süresi içerisinde ;

     • * Herkesin parasını ödediler
     • * Herkese ek iş imkanı sundular
     • * Evlenemeyen çiftler bu iş sayesinde evlenebildi
     • * Oyuncak sahibi olamayan çocuklar babalarının yaptığı iş sayesinde oyuncak yüzü gördü.
     • * Arabası olmayan kendi imkanlarınca araba sahibi oldu.
     • * Detaymaxinet te Üyelerde EKSİKSİZ VERGİSİNİ ÖDEDİ !

En son mahkemede kariyerlilerden 28 kişi salınmış ancak delil karartma olabilir şüphesiyle Alper Tetiker , Şeref yumaklı ve Yazılımcılar göz altı süresi uzatılarak salınmamıştı.

En son mahkemede kariyerlilerden 28 kişi salınmış ancak delil karartma olabilir şüphesiyle Alper Tetiker , Şeref yumaklı ve Yazılımcılar göz altı süresi uzatılarak salınmamıştı.

Alper tetikerin yüzündeki ifade herşeyi açıklamıyor mu ? Çalan çırpan insanları dolandıran vergisi vermeyen suçlu bir insan bu şekidle kameralara gülebilir mi ? Ve dikkat ettiyseniz ellerinde kelepçe yok !

Detaymaxinet Üyeleri Sosyal Medyada Şirketlerine Sahip Çıkıyor !

Detaymaxinet Üyeleri Sosyal Medyada Şirketlerine Sahip Çıkıyor !

Soruyorum size ! dolandırılan kişi bir şirkete sahip çıkar mı ? Tabi ki çıkmaz ...

Ancak ilk günden itibaren Detaymaxinet üyeleri yaklaşık 4 aydır bıkmadan usanmadan  şirketlerine sahip çıkıyor ve tüm türkiye ye birlik ve beraberlik dersi veriyor adeta . çünkü şimdiye kadar böyle bir sahip çıkma görülmemiştir. 

      Seslerini duyurmak için birlik olup Sayın cumhurbaşkanımıza yazıyor, Gazetelere yazıyor , Twitter'da TT oluyor . Ancak asla bu işi peşini bırakmıyor

         Şimdilerde Detaymaxinet üyeleri tek bir şey bekliyor. 

O da ADALET ! 

Ve suçsuz arkadaşlarının salıverilmesini istiyor...

Dinçer GÖKÇE detay maxinet detaymaxinet son durum alper tetiker şeref yumaklı google seo ucuz seo maxivision adalet