Dünyanın En Yüksek Ücretli Instagram Hesapları Olan 10 Kişi

Ne kadar kazandıklarını okuyunca vay canına diyeceksiniz !

Kendi blogunuza sahip olmak, bir zamanlar Takipçi sayısını arttırmanın bir yoluydu. Ancak bugün süper modeller binlerce izleyiciyle ilgili hesaplara sahipler ve "beğenmeler" in nasıl dolarlara dönüştürüleceğini biliyorlar.

Bir hobiyi yüksek ödeme ile taçlandıran ve iyi bir kariyere nasıl dönüştürüleceğini bilen milyonlarca takipçiyi beraberinde getiren 10 popüler Instagram hesabı nıtopladık . 

Danielle Bernstein

Danielle Bernstein

Weworewhat

Weworewhat

25 yaşındaki tasarımcı Danielle Bernstein, We Wore What adlı blogunu başlattığında meşhur oldu . Blogu, Instagram hesabında olduğu gibi popüler oldu. Instagram'da 1.7 milyon takipçiyle şimdi, en ünlü moda modellerinden biri haline geldi. Her ne kadar para hakkında konuşmaktan nefret ediyorsa, yazı başına yaklaşık 15.000 dolar kazanıyor.

Chiara Ferragni

Chiara Ferragni

İtalyan moda müdürü Chiara Ferragni'nin blogu olan Blonde Salatası yaklaşık 9 yıldır üst sıralarda. Kaydırırken, bilinmeyen bir sarışın tutan tasarımcı cüzdanından gerçek bir stil simgesine dönüşümü göreceksiniz. Bugün hesabı neredeyse 10 milyon takipçiye isabet etti ve her sponsorluk sonrası Chiara'ya binlerce dolar kazandırdı. Yıllık geliri yaklaşık 8 milyon dolar.

Wendy, UC Berkeley'den mezun olduktan sonra psikoloji üzerine çalıştı ve Twitter, Facebook ve YouTube'da çok ünlü bir moda blog yazarı haline geldi. 4.5 Dakika Bir Eşarp Giymek için 25 Yollu başlıklı video , viral geçti ve 25 milyonun üzerinde kez görüntülendi. Instagram hesabı 1 milyon takipçiye çarptı. Yıllık geliriyle ilgili fazla veri olmasa da, uzmanlar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söylüyor.

Bryanboy

Bryanboy

Bryanboy şu an moda dünyasındaki en belirsiz kişidir. 24 yaşındaki Philippine blog yazarı yolculuk yazılarıyla başladı ve daha sonra dikkatini modaya çevirdi. Komik ve esprili yazıları binlerce izleyiciyi hemen anında çekti. Bryanboy farklı ve abartılı giysileri ile ünlüdür. Birçok ünlü moda tasarımcısı blogcu ile arkadaş.

Kaliforniyalı blog yazarı ve iç mimar Aimee, Song of Style adında bir blog sahibidir . Çalışmalarını ücretsiz olarak yayınlardı, fakat popüler hale geldiğinde fikirlerini dolar bonolarına çevirmeye karar verdi. Aimee, dünyaca ünlü tasarımcılar ile çalışır ve 4,6 milyon izleyiciyle ilham veren Instagram'ı ona çok para kazandırır.

Antoinette Kulas

Antoinette Kulas

Antoinette, Avustralya'daki en başarılı blog yazanlarından biridir. 3 yıl önce, fotoğrafları sadece eğlenmek için gönderdi, ancak bugün Instagram hesabı 1 milyon takipçiyi vurdu. Blog yazarı üst moda markaları ile sözleşmeler var ve kendi giyim hattı oluşturmak için hazırlanıyor.

Julie Sariñana

Julie Sariñana

Julie Sariñana, son derece popüler bir blog olan Sincerely Jules'ı başlattı ve her gün binlerce kişi tarafından okunuyor. Instagram hesabında, 4.6 milyon takipçisine tasarımcı kıyafetleri ve aksesuarları tanıtıyor. Bağışlanan her görevde yaklaşık 150.000 dolar kazanıyor olması şaşırtıcı değil.

Viki Odintcova

Viki Odintcova

Saint Petersburg'tan Viki Odintcova, Rus ajansı Mavrin Modelleri'nin en iyi modelidir . Kışkırtıcı fotoğrafları çok dikkat çekiyor ve yetişkin dergilerinin kapaklarında sıklıkla görülüyor. Viki giysileri, iç çamaşırı, zayıflama ürünleri ve fitness tesislerini tanıtır.

Amra Olević

Amra Olević

Amra Olević bugün Instagram'da en ünlü makyaj sanatçılarındandır. Amra'yı takip eden 5.5 milyon insandan biriyseniz, günlük makyaj fotoğraflarını görebilirsiniz. Anastasia stüdyosu Amra'nın kendi kaş ürün hattına sahiptir ve kendi göz farı paletini başlatmaya hazırlanıyor.

Jessica Stein

Jessica Stein

Jessica Stein'in Instagram hesabı, nefesini kesinlikle alacak. 23 yaşındaki blog yazarı şimdiden 27 ülkeyi ziyaret etti ve diğer 229 kişi yolda. 2,7 milyon takipçisine tatil köyleri büyüleyici manzaraları veriyor ve gezileri hakkında kısa notlar gönderiyor.

Bright Side

Jessica Stein Amra Olević Julie Sariñana Viki Odintcova Antoinette Kulas Danielle Bernstein Weworewhat Chiara Ferragni popüler Instagram hesabı instagram Dünyanın En Yüksek Ücretli Instagram Hesapları Olan 10 Kişi